Eclipse.jpg

BeoVision Eclipse

Najlepszy i najbardziej kompletny telewizor na rynku, posiada całą magię Bang & Olufsen połączoną z najnowszym ekranem w technologii 4K HDR OLED oraz najlepszym dźwiękiem na świecie.

BeoVision 14

Doskonałość przekuta na nowo. BeoVision 14 to telewizor o rozdzielczości 4K Ultra HD LED, o pięknej formie obrazu w aluminiowej ramie. Zintegrowany dostęp do wszystkich Twoich aplikacji oraz niesamowity dźwięk wydobywany z trójdrożnych głośników stereo o mocy 300W. Osłona głośników ręcznie wytworzona z drewna dębowego nada piękna każdemu wnętrzu.To dużo więcej niż telewizor. To punkt centralny Twojej rozrywki. 

BeoVision Avant

BeoVison Avant jest celebracją ruchu. Niezapomnianą fuzja obrazu Ultra HD (4K) i firmowego dźwięku Bang & Olufsen, który wydobywa się z wysuwanego głośnika. Filozofia designu BeoVision Avant jest hołdem dla gładkich, naturalnych przejść i niezwykle subtelnej ramy wykonanej z aluminium.

BeoVision Horizon

2 rozmiary, niezliczona elastyczność. BeoVision Horizon jest nowoczesnym telewizorem 4K UHD. Ekran, który daje totalną elastyczność w kwestii umieszczenia, potężne doznania dźwiękowe, niesamowitą jakość obrazu automatycznie dostosowaną do źródła i warunków oświetleniowych.