Nasze oczy bezustannie dostosowują się do zastanych warunków oświetlenia bez naszej wiedzy. Technologia Automatic Picture Control przenosi tą umiejętność do telewizorów Bang & Olufsen. Wbudowane sensory mierzą oświetlenie w promieniu 360 stopni. Sensor mierzy zastane dane na temat warunków oświetleniowych co pozwala aby telewizor automatycznie dostosowywał kolory, ostrość i kontrast tak samo jak nasz mózg adaptuje nasze oczy na zmianę oświetlenia.

 
44916107622_e44e15dbc6_k.jpg

BeoVision Eclipse

Najlepszy i najbardziej kompletny telewizor na rynku, posiada całą magię Bang & Olufsen połączoną z najnowszym ekranem w technologii 4K HDR OLED oraz najlepszym dźwiękiem na świecie.

44306702954_526c97f8ef_k.jpg

BeoVision 14

Doskonałość przekuta na nowo. BeoVision 14 to telewizor o rozdzielczości 4K Ultra HD LED, o pięknej formie obrazu w aluminiowej ramie. Zintegrowany dostęp do wszystkich Twoich aplikacji oraz niesamowity dźwięk wydobywany z trójdrożnych głośników stereo o mocy 300W. Osłona głośników ręcznie wytworzona z drewna dębowego nada piękna każdemu wnętrzu.To dużo więcej niż telewizor. To punkt centralny Twojej rozrywki.

45026333131_e96f3c9165_k.jpg

BeoVision Avant

BeoVison Avant jest celebracją ruchu. Niezapomnianą fuzja obrazu Ultra HD (4K) i firmowego dźwięku Bang & Olufsen, który wydobywa się z wysuwanego głośnika. Filozofia designu BeoVision Avant jest hołdem dla gładkich, naturalnych przejść i niezwykle subtelnej ramy wykonanej z aluminium.

BeoVision Horizon

BeoVision Horizon to nowoczesny ekran 4K UHD zapewniający całkowitą elastyczność w zakresie opcji umieszczania i mocne wrażenia dźwiękowe, niesamowitą jakość obrazu automatycznie dostosowaną do zawartości i warunków oświetleniowych - oraz zintegrowany dostęp do całej rozrywki za pośrednictwem platformy Android TV