Nasi eksperci robią wszystko co w ich mocy aby zainstalować w Twoim domu perfekcyjne, szyte na miarę rozwiązanie reprezentowanych przez nas marek - Bang & Olufsen, Lutron czy Kreon.

Od instalacji automatyki na wielką skalę po bezbłędną instalację świeżo zakupionego systemu kina domowego - jesteśmy tu aby sprostać Twoim potrzebom. Pomożemy we wszystkim, od wstępnej konsultacji do ostatecznej implementacji. Naszym celem jest nieprzerwana wygoda użytkowania produktów dzięki jednemu dotknięciu pilota Bang & Olufsen.

Czy jest to tworzenie kina domowego, czy instalacji Network Link pozwalającej płynąć muzyce od pokoju do pokoju, jesteśmy w stanie zaprojektować idealne rozwiązanie dla Waszego domu lub apartamentu. Nasi eksperci zbadają akustykę w Waszym domu oraz instalację Audio/Video aby jak najlepiej zaprojektować system do Waszych potrzeb. 

Wykonujemy instalacje i serwis warte pieczęci i aprobaty Bang & Olufsen. Nieustannie testujemy pracę i wiedzę naszych serwisantów oraz techników aby upewnić się, że jakość ich pracy jest na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi pracownicy posiadają certyfikaty Bang & Olufsen.

Zakup Bang & Olufsen to solidna inwestycja. Wszystkie nowe produkty zakupione w naszym salonie są objęte minimum 3 letnią gwarancją, a wszystkie używane produkty mają gwarancję dostosowaną do danego produktu. Jeżeli Macie Państwo pytania odnośnie okresu gwarancyjnego Waszego produktu, prosimy o kontakt.

PRZEDŁUŻONA 5-cio LETNIA GWARANCJA

Dla Państwa wygody oferujemy usługę przedłużonej gwarancji do 5 lat. O ofertę proszę pytać Państwa opiekuna Bang & Olufsen.

NAJLEPSI INSTALATORZY

Jeżeli Wasz produkt potrzebuje instalacji, jesteśmy aby pomóc. Nasi certyfikowani instalatorzy są w stanie ukryć i uporządkować wszystkie kable przy użyciu najlepszych materiałów. Projektują ustawienie, które idealnie wtapia się w Wasz dom.

SZYBKIE NAPRAWY

Prosimy o niezwłoczny kontakt w przypadku problemów z zakupionymi u nas produktami, a my zaaranżujemy szybką pomoc. Jesteśmy do dyspozycji 24h / dobę i 7 dni w tygodniu.