Różnica dzięki BeoLab


Własne przetworniki

Każdy indywidualny przetwornik jest mierzony w poszukiwaniu unikalnej charakterystyki. Te dane są potem wykorzystywane do kalibracji wzmacniaczy aby perfekcyjne zbalansować reprodukcję dźwięku.

Cyfrowe wzmacniacze

Wszystkie głośniki BeoLab mają wbudowane szyte na miarę, cyfrowe wzmacniacze. Technologia aktywnych głośników dostarcza krystalicznie czyste wzmocnienie dźwięku, które zapewnia niezapomnianych wrażeń.

Technologia akustycznych soczewek

Kolejną unikatową technologią w głośnikach BeoLab są sooczewki akustyczne. Soczewki zapewniają idealną dystrybucję tonów wysokich w poziomej przestrzeni w obszarze całego pomieszczenia. Dzięki temu możemy się dowolnie przemieszczać po pokoju bez utraty jakości muzyki. 

Niezwykłe materiały

Any zapewnić estetyczny wygląd, we wszystkich głośnikach BeoLab używamy najwyższej jakości aluminium. Użyte aluminium o czystości 99,9% tworzy powierzchnie nieobecne u żadnego innego producenta na świecie.

Monitoring temperatury

Głośnki BeoLab są w stanie skanować temperaturę przetworników aby inteligentnie tamować moc wzmacniaczy gdy potrzeba. Dzięki temu chronimy cewki w przetwornikach przed przegrzaniem.

WiSA

Głośniki BeoLab mają wbudowaną bezprzewodową technologię, która nie stwarza opóźnień dźwięku. Dzięki temu są idealne do wielokanałowego dźwięku filmowego i mamy dowolną możliwość ich rozstawienia w pomieszczeniu. 

Adaptive Bass Linearisation

Any dostarczyć dynamiczny dźwięk basowy bez możliwości uszkodzenia głośnika basowego przy maksymalnych głośnościach, technologia Bang & Olufsen Adaptive Bass Linearisation bezustannie monitoruje i adaptuje basy.

Głośniki w telewizorach

Dla naszych inżynierów akustyki, każdy telewizor Bang & Olufsen to po prostu nieziemsko brzmiący system audio z doczepionym dużym ekranem.

Różnica dzięki BeoVision


Adaptacja chromatyczna 360 stopni


Poziom, kolor i temperatura światła zastanego cały czas się zmienia ponieważ słońce jest w ciągłym ruchu. Mocno wpływa to na nasze odbieranie jakości obrazu. BeoVision Avant bezustannie monitoruje poziomy światła i temperaturę oświetlenia aby automatycznie kalibrować obraz w celu dostarczenia najlepszej jakości doświadczeń płynących z oglądania filmów.

Zmotoryzowany stojak

Dzisiejsze projekty wnętrz są mocno związane z projektowaniem gładkich i dużych powierzchni. Większość telewizorów BeoVision zostało zaprojektowanych ze zintegrowanymi, zmotoryzowanymi stojakami. Dzięki temu jeden telewizor może pokryć wiele pozycji, z których chcemy oglądać filmy.

Peripheral Unit Control

Wraz z telewizorem BeoVision dostajemy prosty, łatwy w użyciu, piękny pilot zdalnego sterowania. Bez potrzeby jego programowania, mamy możliwość za jego pomocą sterować wszystkimi urządzeniami dodatkowymi takimi jak dekodery, odtwarzacze BluRay czy konsole do gier.

Auto Room Calibration

Kształt pokoju, rozmieszczenie głośników, wystrój wpływają na czystość dźwięku. Telewizory BeoVision zawierają zaawansowane procesory DSP i mikrofon do pomiarów pomieszczenia i rozmieszczenia głośników. Zapewnia to optymalną jakość dźwięku niezależnie od wystroju pokoju.

UHD

Ultra HD jest najlepszą technologią do najlepszych doznań wizualnych. Wszystkie telewizory Bang & Olufsen oferują to rozwiązanie wraz z mocnymi procesorami, które zapewniają naturalny, najlepszy obraz video. 

Dystrybucja sygnału HDMI

Możliwość kontynuowania oglądania jakiegokolwiek źródła video na jakimkolwiek telewizorze BeoVision w którymkolwiek pomieszczeniu w domu. Telewizory Bang & Olufsen oferują pełną obsługę macierzy UHD HDMI marki Atlona.

Interfejs automatyki domowej

Telewizory BeoVision zawierają interfejs sterowania automatyką domową. Prosto z ekranu za pomocą pilota możemy sterować światłami i temperaturą, podejżeć obraz z kamer ochrony lub otworzyć bramę. Możliwości są nielimitowane.

VisionClear

Wszystkie telewizory BeoVision oferują nasz opatentowany system obróbki sygnału video zwany VisionClear. Niezliczone godziny badań i ponad 60 lat doświadczenia zaowocowało technologią, która dostarcza najlepszą jakość obrazu.

WiSA

Jeżeli ograniczają cię kable, system WiSA wbudowany w telewizory BeoVision jest rozwiązaniem. Dzięki niemu mamy możliwość ustawienia mebli i głośników jak chcemy i kiedy chcemy. Nie ma potrzeby prowadzić nowych kabli do głośników. BeoVision komunikuje się z nimi bezprzewodowo.

Dźwięk surround

Doświadcz pełnego uderzenia filmu tak jak reżyser tego chciał. Zanuż się w perfekcyjną choreografię symfonii czystego dźwięku. Wbudowane w BeoVision procesory cyfrowego dźwięku True ImageTM zapewnią niezapomniane doświadczenia.

Powłoka antyodblaskowa

Jasne światło donita się od ekranów i obniża komfort oglądania. Aby temu zapobiec w telewizorach BeoVision zastosowaliśmy tą samą technologię, którą stosuje się na szybach  samolotów wojskowych. 

Powłoka antyodblaskowa eliminuje odbicia słońca abyś mógł komfortowo oglądać ulubione filmy i programy..

Dystrybucja dźwięku BeoLink Multiroom

Telewizory BeoVision potrafią współdzielić i kontrolować dźwięk ze wszystkich swoich źródeł poprzez domową sieć. Odpowiednie technologie zapewniają, że dźwięk jest zsynchronizowany abyś mógł cieszyć się dźwiękiem bez opóźnień podczas przemieszczania się pomiędzy pomieszczeniami.

System muzyczny

BeoVision jest kompletnym centrum audio/video. Posiada dostęp do aplikacji takich jak TuneIn, Spotify, Deezer, Vevo czy Netlfix.

Dedykowane cyfrowe wzmacniacze

Uważamy, że dźwięk jest połową doznań płynących z oglądania filmów. Każdy BeoVision posiada cyfrowe wzmacniacze, jeden dedykowany każdemu głośnikowi i zaawansowany procesor obróbki dźwięku.


Przenieś

Niech muzyka podąża za tobą przez cały twój dom. Ciesz się muzyką w salon i pozwól any system BeoLink przeniósł ją do biblioteki lub każdego innego pomieszczenia.

Video

Zapomnij się w doskonałym filmic na płycie Blu-ray w pokoju rodzinnym i dokończ oglądanie w zaciszu swojej sypialni. BeoLink pozwala ci na oglądanie każdego źródła HD i na jego kontrolę w każdym pomieszczeniu, w którym jest system Bang & Olufsen.

Kontrola

Przejmij kontrolę nad każdym źródłem z każdego pokoju. Doświadcz pełnej elastyczności i wolności jaką oferuje system BeoLink.

Join

Let the ambiance flow through your home, entertain with stunningly clear sound, enjoy perfectly synchronised and echo-free music in all selected rooms.

App

Operate Bang & Olufsen systems using your smartphone or tablet, browse cover art and pick that perfect track. Set the mood, turn down your lights, close the shades and set the temperature – all of this can be done through a simply designed interface.

In short

BeoLink is the intelligent system built into our products, working behind the scenes to deliver the ultimate experi- ence of simplicity, comfort and brilliant integration.