Od 1961 roku Lutron wyznacza trendy w technologii sterowania oświetleniem. Nieustanne dążenie do nowatorskich rozwiązań, najlepszej jakości i profesjonalnej obsługi klienta powoduje, że Lutron jest idealnym rozwiązaniem, regularnie wybieranym przez wielu klientów indywidualnych i komercyjnych.

W 1961 firma opracowała pierwszy na świecie półprzewodnikowy ściemniacz. Od tego czasu Lutron oferuje bezkonkurencyjny wybór produktów służących sterowaniu oświetleniem – od ściemniaczy i rolet po całkowicie zautomatyzowane i zintegrowane systemy sterowania dla całego domu. Posiadając 15 tysięcy sposobów sterowania światłem, dostarcza zindywidualizowane rozwiązania dla domu. Innowacyjność rozwiązań marki Lutron zaowocowała zgłoszeniem ponad 2700 patentów na całym świecie. Jej produkty podlegają ścisłej kontroli, a ich jakość nie ustępuje ich innowacyjności. Każdy produkt poddawany jest najbardziej wymagającym testom, a jego jakość potwierdza oferowana gwarancja. Lutron to estetyczne, praktyczne i finansowe korzyści z zastosowania systemów sterowania oświetleniem. W pełni panując nad światłem dziennym i elektrycznym możesz nadać każdemu pomieszczeniu własny styl i nastrój.

W naszym salonie posiadamy najcichszy na rynku system rolet marki Lutron oraz pełny system oświetlenia zintegrowany z produktami Bang & Olufsen, włącznikami, systemem inteligentnego domu oraz sterowania głosowego Amazon Echo (Alexa). Zapraszamy do odwiedzin i przetestowania całego rozwiązania.