BeoLab 90

Perfekcyjna mieszanka światowego designu i akustyki. Nasz najpotężniejszy cyfrowy głośnik. Dostarcza nieporównywalną z żadnym innym głośnikem dostępnym na rynku, czystość dźwięku, zakres tonalny i scenę muzyczną. Cechuje go design 360 stopni, który dostarczy niesamowity dźwięk niezależnie od miejsca, w którym go postawicie.

BeoLab 50

Kontynuując nasze dążenia do stworzenia przyszłości dźwięku, nowy BeoLab 50 dostarcza niezrównane osiągi wraz z innowacyjnym sterowaniem dźwiękiem i unikalnym, pięknym designem. Aktywne głośniki z segmentu high-end zamknięte w nowoczesnej bryle, która pasuje do każdego wnętrza.

BeoLab 20

BeoLab 20 oferuje naszą opatentowaną technologię Immaculate Wireless Sound aby dostarczyć krystalicznie czysty, bezprzewodowy dźwięk. Jego potężna i przeprojektowana moc pochodzi od designu aktywnego głośnika i bezkompromisowo zaprojektowanego procesora dźwiękowego.

BeoLab 19

Część naszej kolekcji głośników Immaculate Wireless Sound. Precyzyjna fabryka basu w pięknej, czystej formie dodecahendronu - dwunastościanu foremnego, jednej z trzech czystych form Pitagorasa. BeoLab 19 jest potężnym subwooferem, dostarczającym głębokie sygnały basowe.

 

BeoLab 18

Część naszej kolekcji głośników Immaculate Wireless Sound. BeoLab 18 jest eleganckim wskrzeszeniem naszej ikony - głośnika BeoLab 8000, który ma swoją stałą ekspozycję w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

BeoLab 17

Nieograniczone możliwości konfiguracji. Głośniki BeoLab 17 możemy umieścić na wiele sposobów. Od postawienia na półce z książkami do powieszenia na ścianie, w rogu, pod sufitem lub postawienia na stojaku podłogowym. Dodając do tego kilka wersji kolorystycznych dostaniemy najbardziej elastyczny głośnik o potężnym brzmieniu.

Palatial

Zintegrowane głośniki wbudowane w ścianę z pełnym brzmieniem. Palatial to pasywne głośniki stworzone do aktywnego słuchania. Do pomieszczeń, gdzie doznania muzyczne i kinowe mają być słyszane ale nie koniecznie widziane.

Celestial

Dyskretne głośniki sufitowe. Pasywne głośniki o niesamowitym brzmieniu i bardzo łatwej instalacji. Dzięki dwóm rodzajom maskownicy możemy je ukryć w suficie lub wręcz przeciwnie, pokazać piękno aluminiowej maskownicy, która wpisze się w każde wnętrze.