45113661041_caeb40160c_k.jpg

BeoSound Shape

BeoSound Shape jest bezprzewodowym system muzycznym montowanym na ścianie, stworzonym dla miłośników muzyki i designu. Dostarcza niesamowitą scenę muzyczną, niezliczoną ilość kształtów projektowanych przez jego użytkowników oraz zintegrowane elementy tłumiące dla poprawy akustyki pokoju.

BeoSound Moment

BeoSound Moment jest inteligentnym bezprzewodowym system muzycznym, który integruje twoją muzykę i serwisy streamingowe w jedno. Jednym dotknięciem możesz kontrolować pierwszy na świecie drewniany interfejs dotykowy. Koło nastrojów pomoże ci wybrać odpowiednią muzykę do oczekiwanego efektu muzycznego.

BeoSound 35

High-endowy, bezprzewodowy głośnik i system muzyczny pracujący w systemie BeoLink Multiroom. Posiada łatwy w obsłudze interfejs dotykowy i zintegrowany dostęp do muzyki, radia TuneIn i serwisów muzycznych jak Spotify i Deezer.

 

BeoSound 1

Dzięki mocnej obudowie z aluminium i wbudowanemu źródłu energii twój BeoSound 1 jest perfekcyjny dla elastycznego stylu życia, w którym piękno muzyki podąża za tobą. Pomiędzy pokojami lub w te specjalne okazje na zewnątrz, BeoSound 1 zawsze będzie ci towarzyszył.

BeoSound 2

Wszystko co potrzebujesz i kiedy potrzebujesz. Dźwięk na twoich warunkach. BeoSound 2 działa jak marzenie - skonfiguruj, podłącz i graj z łatwością i szybkością.

BeoSound Core

Połączenie małego, schowanego pudełka z pięknym pilotem w technologii BT. Prosty i elegancki, bezprzewodowy system muzyczny z wszelkimi możliwymi technologiami: BT, AirPlay, GoogleCast, Deezer, Spotify Connect, BeoLink Multiroom. Wszystko przy naciśnięciu jednego przycisku.