Dzisiejsze domy mają płaskie ekrany w praktycznie każdym pokoju. Nieodłącznym kompanem ekranów są wszystkie te brzydkie czarne pudełka, kable i inne produkty. Dzisiejsze, zaprojektowane ze smakiem, piękne wnętrza po prostu tego nienawidzą. Pudełka takie jak dekodery, odtwarzacze BluRay i inne są nieatrakcyjne, kosztowne, wymagające opieki. Dodatkowo zabierają miejsce i wymagają szafek aby je ukryć. Piloty, które są do pudełek dodawane, najczęściej są nieatrakcyjne i różne w każdym pokoju co tylko wprawia z zakłopotanie użytkowników. 

ROZWIĄZANIE

Przełączniki i macierze HDMI marki Atlona pozwalają każdemu źródłu aby zostało przekierowane do jakiegokolwiek telewizora w domu. Wszystkie odtwarzacze i pudełka są centralnie ulokowane w serwerowni i stają się wspólnie dzielonym źródłem. Są umieszczone poza wzrokiem co pozwala na zachowanie elegancji w domu. Konserwacja systemu jest łatwiejsza gdy wszystko jest centralnie umieszczone. Dzięki temu możemy pozbyć się szafek pod telewizorami wiszącymi na ścianach lub umieszczonych na stojakach podłogowych. Produkty marki Atlona współgrają idealnie z telewizorami Bang & Olufsen i są zarządzane z poziomu pilota BeoRemote One. 

W naszym salonie posiadamy instalację z produktami marki Atlona więc każdy może sprawdzić korzyści jakie płyną z centralnie umieszczonych urządzeń A/V.